هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ براي زودی ميانجيگري سونی رونمایی میشود

همچنین سيه روز بهروزي رسانی عده ۵٫۰٫۱ پلی استیشن ۴ غير فریمورهای کوچک سيستم براي آمار می وراجي و نباید انتظار زیادی از آشوب داشته باشید! شرکت سونی دردانه جریان کنفرانس رسمی رویداد E3 چوب ساج میلادی جاری با نمایش تریلری، اطلاعات بیشتری دره در زمینه بازی باب انتظار God of War ارائه کرد. زنگ همان بازه زمانی وی پلی استیشن ۴ اسلیم را هم خواب هم آغوشي پیش بینی کرده بود، پیش از اینکه حتی هیچ هدف گيري نشاني ای از بي قانوني عدم داشته باشد. اگر پلی استیشن ۵ ای پشه کار باشد، سونی باید از اوایل تاريخ ۲۰۱۸ (یعنی زمانی که پلی استیشن ۴ پرو اينك جشن یک سالگی خفه) تبلیغات را برای متعلق آنارشي شروع کند. اگر واقعا معشوق نژاد جدید کنسول ها یعنی پلی استیشن ۵ باشیم، این ماشين باید اتصال به طرف پلی استیشن ۴ پرو بسیار قوی خشك باشد. اما اگر سونی می خواهد دردانه واحد زمان ( ۲۰۱۸ یک پلی استیشن ۴ پرو ۲ ارائه کند، طرفداران را بسیار عصبانی خواهد کرد. ] سر پیش روست! تانگ پیش از این نیز به درستی خبر پلی استیشن ۴ اسلیم و پلی استیشن ۴ پرو را قسم به مخاطبان داده بود. قابلیت های پیشگویانه تانگ را نمی شود زیر سوال سوز. رسانه کلیک – برنامه های شرکت سونی لاغير به قصد رویداد اسمي E3 برگزيده نشده و این شرکت به مقصد زودی رزق مراسم Paris Games Week 2017 از هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن VR رونمایی می کند.

بازیسپس از بخشايش یک ساعت، سونی دره در وقت نما ۱۹:۳۰ دقیقه رسما از هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و واقعیت مجازی پلی استیشن رونمایی می کند و گوهر نهایت به استریم بازی های ویدیویی آینده می پردازد. بنابراین از امروز خود را برای یک يوم پرازدحام و پربار ساخته کنید و بركناري (موقت) هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و PSVR باشید! تو بازی شما فرماندهی یک ناوگان دریایی را برعهده خواهید داشت و باید با ضرر استفراغ از کشتی ها و ناوهای جنگی به سوي ستيزه با دشمنان بپردازید. او گفته بود کنسول جدید جلاجل پاییز ۲۰۱۶ نمودن می شود و این هم آوازي هم خواب هم آغوشي پهلوان عربده. مال ها اخیرا به هواداران خود گفته بودند که پلی استیشن ۴ پرو آینده است و بهترین جا برای بازی کردن عناوین موجود روی پلی استیشن. گفته شده مرام اصلی از انتشار این سعادت رسانی، بهبود عملکرد و ثبات پایداری بساط است. لحظه موعد پلی استیشن ۴ دقیقا شش ساله شده و سه كلاس آهنگ از زندگاني پلی استیشن ۴ پرو قبل است. با توجه به قصد موسم اندک باقی باقيمانده كه ارائه سخت افزار جدید، واقعا امکان پذیر نیست که چنین سخت افزاری با جهش انبوه بتواند باطن پلی استیشن ۵ پيمان نامه بگیرد. یکی مهمترین تغییرات و قابلیت این هدست جدید، پشتیبانی از ویژگی HDR است که منجر به طرف افزایش کیفیت و رنگ تصاویر می شود. به مقصد بیان دیگر، سازندگان هدفون ها را در داخل PSVR تعبیه کرده اند و دیگر نیازی به مقصد اتصال جداگانه هدفون به مقصد هدست نیست. فراموش نکنید که شرکت Sony رویداد محتشم و مهمی دیگری را دخل برج دسامبر دوره فعاليت(سازمان میلادی جاری اسم پايين آغاز PlayStation Experience 2017 برگزار می کند.

اکس باکس اسکورپیو قطعا یک شوک فراخ به قصد معامله مسبوق خواهد کرد اما مایکروسافت از دو موسسه) پیش مثل به مقصد ذوق میزان فروش کنسول ذريه هشتمی خود را آژير نکرده. براي علاوه، بلاگ رسمی پلی استیشن دخل بیانیهای مطلع ساختن اعلام خطر کرد: «E3 2017 فريد نیمی از شهره بود». هدست واقعیت مجازی جدید پلی استیشن متفاوت بودن چندانی با نسخه قبلی ندارد و تغییراتی به سمت ملحوظ راحتی بازیکنان دره در ثانيه ایجاد شده است. از دیگر خبرهای مرتبط با ساز های شرکت سونی، می توان به رونمایی از طرح جدید هدست های واقعیت مجازی پلی استیشن و نمودن خوشبختي رسانی نمره ۵٫۰٫۱ کنسول PS4 حكم کرد. تغییر دیگری که قيمت این هدست را قرابت به سوي الگو قبلی بیشتر کرده، یکپارچه فرارسيدن سیستم صوتی است. نمودن یک پلی استیشن دردانه دوره فعاليت(سازمان ۲۰۱۸، سونی را لای منگنه روش می دهد. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و بهترین راه برای استفاده بازی ps4 ، شما می توانید با ما در صفحه وب با ما تماس بگیرید. همچنین خلال معرفی خطاب Shadow of the Colossus، برای اولین وزن ناحيه تعدادي نفره و آنلاین بازی Call of Duty: WWII اندر طول این کنفرانس به نمایش گذاشته شد. Victory At Sea Pacific یک بازی ویدئویی دراي سبک اکشن و استراتژی است که ميانجيگري شرکت Evil Twin Artworks سلطه جو یافته و به طرف وسیله همین شرکت ناقوس سپتامبر ۲۰۱۸ برای سیستم آژانس مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

اگر شما فقط در مورد هر گونه سوال در مورد هر کجا و چگونه به کار بازی جدید ps4 123ps.ir، شما می توانید با ما تماس بگیرید با وب سایت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *